Back to products
SET GAMING MARVO CM370 4in1 BLACK Original price was: €49.99.Current price is: €29.99.

SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI ESSENTIAL

SKU: 6934177714573

Original price was: €419.00.Current price is: €369.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji:SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI ESSENTIAL
* Distanca e udhëtimit: 20 km
* Rezistenca: Rezistencë IP54 ndaj papastërtisë, pluhurit dhe spërkatjeve
* Shpejtësia maksimale: 20 km / orë
* Fuqia motorike: 250W
* Gomat: 8.5 “para dhe mbrapa, goma pneumatike
* Dritat e pasme: LED
* Treguesit e fuqisë: 4 tregues LED
* Mënyra e treguesit: Nën butonin e energjisë. E bardhë për modalitetin normal, jeshile për modalitetin e kursimit të energjisë
* Mosha e rekomanduar: 16-50 vjeç
* Kapaciteti maskimal: 100 kg
* Mënyra e kontrollit të motorit: vektori sinus-valë dhe rryma e kontrollit + sistemi i kontrollit të shpejtësisë indirekte
* Pjerrësia maksimale: afërsisht 10º
* Temperatura e punës: -10 ° C deri në 40 ° C
* Distanca e frenimit: 7.35 m në asfalt të thatë
* Kapaciteti i baterisë: 5100mAh
* Koha e mbushjes: 3.5 orë
* Fuqia dalëse: 71W
* Rryma e daljes: 1.7A
* Tensioni i daljes: 42V
* Tensioni i hyrjes: 100-240VAC 50/60Hz
* Menaxhimi inteligjent i energjisë: mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbrojtje nga rryma, mbrojtje e dyfishtë nga mbingarkesa, mbrojtje e dyfishtë nga mbingarkesa, rezistencë ndaj temperaturës dhe mbrojtje nga vetë-mbyllja nën tension
* Konsumi normal i energjisë: 1.1 kWh për 100 km
* Gjatësia e kabllit DC: 2m
* Lidhja: Bluetooth 4.1 BLE
* Kompotabil: Android 4.3, iOS 9.0
* Pesha: 12 kg
* Përmasat: 108 cm x 43 cm x 114 cm
* Përmasat kur paloset: 108 cm x 43 cm x 49 cm