SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH XMWTCL02 BLACK

SKU: 6934177723056

139.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH XMWTCL02
* Ekran: Amoled, 1.39″
* Rezistenca: 5 ATM
* Rezulucion: 454 X 454 pixels
* GPS: GLONASS, Galileo, BDS
* Korniza: Poliamid i përforcuar me fibra qelqi
* Funksionet: monitorimi i stresit, ushtrime të frymëmarrjes, matja e oksigjenimit të gjakut, monitorimi i energjisë së trupit, matja e rrahjeve të zemrës, monitorimi i ciklit të gjumit (REM, gjumë i lehtë dhe i thellë)
* Senzor: sensori i rrahjeve të zemrës, sensori i nxitimit, xhiroskopi, sensori gjeomagnetik, sensori i presionit të ajrit, sensori i dritës së ambientit
* Bateria: Li-Po 420 mAh
* Jetëgjatësia e baterisë: 16 ditë
*Bluetooth: 5.0
* Kompatibil: Andoroid 4.4+, IOS 10.0+
* Ngjyra: e zezë