SPIKER HARMAN KARDON GO PLAY MINI BLACK

SKU: 6925281914522

249.00

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER HARMAN KARDON GO PLAY MINI BLACK
* Përgjigja e frekuencës: 50Hz-20kHz (-6dB)
* Fuqia e vlerësuar: 4x25W (modaliteti AC)
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Furnizimi me energji elektrike: 19V 3A
* Ngarkimi USB 5V/2.1A (5V/0.5A kur luan muzikë)
* Gama e frekuencës së transmetuesit Bluetooth 2402 MHz deri në 2480 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 0 deri në 9dBm
* Koha e luajtjes së muzikës: deri në 8 orë (ndryshon nga niveli i volumit dhe përmbajtja audio)
* Koha e mbushjes: 3 orë
* Specifikimet e audios: Tingull i shkëlqyer, Transmetim Bluetooth wireless, Bateri e ringarkueshme, Sistem konferencash me mikrofon të dyfishtë, Tingulli i dyfishtë wireless, Materiale me cilësi të lartë
* Lidhja: Bluethooth 4.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë