SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS PINK

SKU: 6925281993022

109.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS PINK
* Fuqia maksimale e daljes: 30 W
* Kapaciteti: 63 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80dB
* Specifikë e veqantë: Tingull më i fortë dhe më i fuqishëm, IP67 rezistente ndaj pluhurit dhe ujit, kabllo
karikimi, JBL PartyBoost
* Bateria: 4800 mAh / 17.28 Wh
* Kohëzgjatja e baterisë: 12 orë
* Mbushja: 2.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: pink