SPIKER JBL GO3 BLU BLUE

SKU: 6925281975622

Original price was: €39.99.Current price is: €34.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji :SPIKER JBL GO 3
* IP67
*Fuqia e daljes: 4.2 w
* Kapaciteti: 110 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 85 dB
* Specifikë e veqantë: IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri, zë origjinal JBL pro, stil i guximshëm dhe dizajn ultra-portabël
* Bateria: Li-ion 2.7Wh
* Kohëzgjatja e baterisë: deri në 5 orë
* Mbushja: 2.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e kaltërtë