SPIKER JBL PARTYBOX 110 BLACK

SKU: 6925281986390

499.00

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL PARTYBOX 110 BLACK
* Tingull i fuqishëm JBL Original Pro
* Treguesi dinamik i dritës që sinkronizohet me ritmin
* PX4 rezistent ndaj spërkatjeve
* Inputet e mikrofonit dhe kitarës
* Aplikacioni PartyBox
* Riprodhimi me shumë burime
* Çiftoni altoparlantët tuaj për tingull edhe më të madh
* Fuqia dalëse: 160 W
* Përgjigja e frekuencës: 45Hz – 20KHz (-6dB)
* Raporti sinjal-zhurmë: > 80dB
* Versioni i Bluetooth: 5.1
* Frekuenca Bluetooth: 2.4 GHz – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: ≤ 15 dBm (EIRP)
* Koha e karikimit: 3.5 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 12 orë