TASTIERE DHE COVER PER TABLET WIWU IPAD 10.2/10.5 BLACK

SKU: 6973218943190

99.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERË DHE COVER PËR TABLET WIWU IPAD 10.2/10.5 BLACK
* Me modelin e tij të zgjuar të tastierës me prekje, ju lehtë mund t’i bëni të gjitha operacionet tuaja pa përdorur miun
* Falë modelit të tij të magnetit magnetik, ju lehtë mund të ndani dhe rilidhni tastierën dhe tabletin tuaj
* Modaliteti automatik i gjumit kur mbyllni kutinë falë modalitetit të mbylljes inteligjente
* Sipërfaqe e dizajnuar prej lëkure me ndjesi të shkëlqyeshme prekëse
* Dizajn i lehtë, i hollë, elegant dhe kompakt në një
* Falë dizajnit të brendshëm të sipërfaqes së tij të huallit, ai kontrollon shpërndarjen e nxehtësisë së pajisjes tuaj dhe siguron një përvojë shumë më të mirë
* Material silikoni i zi i fortë dhe i qëndrueshëm
* Lehtë për t’u përdorur, nuk kërkohet instalim
* Dizajni i rastit kundër goditjeve që siguron mbrojtje 360 ​​shkall
* Koha e mbushjes 2 orë
* Lidhja Bluetooth 5.1
* Kompotabil: iPad 10.2/10.5
* Ngjyra: e zezë