USB 64GB HAMA FlashPen Classic 3.0 00181053, 40MB/s, Silver

SKU: 4047443401434

15.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: USB 64GB HAMA FlashPen Classic 3.0 00181053, 40MB/s, Silver
* Shkalla e transferimit (Leximi): 40 MB / s
* Shkalla e transferimit (Shkrimi): 40 MB / s
* Kapaciteti: 64 GB
* Standardi USB: USB 3.0
* Lidhja: USB-A Plug
* Sistemi i ruajtjes ultra të shpejtë
* I përshtatshëm për pajisjet me ndërfaqe USB
* Kompotabil: Windows 10/8/7 / Vista / XP dhe MacOS 9.0 ose më i lartë
* Ngjyra: argjendë