SMARTPHONE SAMSUNG A34 SM-A346B/DSN 6/128GB AWESOME LIME Original price was: €319.00.Current price is: €229.00.
Back to products

ADAPTER LIGHTNING AUX APPLE A1749 WHITE

SKU: 19198001795

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ADAPTER LIGHTNING AUX APPLE A1749
Ky përshtatës ju lejon të lidhni pajisjet që përdorin një prizë audio 3,5 mm me pajisjet tuaja Lightning.
Funksionon me të gjitha pajisjet që kanë një lidhës Lightning dhe mbështesin iOS 10 ose version më të ri, duke
përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.