MBUSHES WIRELESS STAND SAMSUNG EP-NN515TBEGWW BLACK

SKU: 8806090075506

49.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIRELESS STAND SAMSUNG
* Tensioni i hyrjes (maksimumi, ngarkesa normale): 5 V
* Tensioni i hyrjes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 9 V
* Rryma e hyrjes (maksimumi, ngarkesa normale): 2 A
* Rryma e hyrjes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 1.67 A
* Tensioni i daljes (maksimumi, ngarkesa normale): 5 V
* Tensioni i daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 9 V
* Rryma e daljes (maksimumi, ngarkesa normale): 1 A
* Rryma e daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 1 A
* Lidhja: USB Type-C
* Specifikë e veqantë: Smartphone mund të vendoset në mënyrë të përshtatshme horizontale ose vertikale, ftohja e ajrit siguron karikim efikas dhe parandalon mbinxehjen
* Kompotabil: Galaxy Note10, S10, Note9, S9, S9+, Note8, S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge+, & Apple iPhone XS Max, XS, XR, 8, 8 Plus ,Galaxy S6, S6 Edge
* Ngjyra: e zezë