ALBUM PER FOTOGRAFI FUJIFILM INSTANT PINK

SKU: 8691012547465

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ALBUM PER FOTOGRAFI FUJIFILM INSTANT PINK
* Aksesor origjinal Instax
* Album fotografik Instax që mund të përmbajë deri në 108 mini foto instax
* E hijshme, e lehtë dhe e qëndrueshme
* Ngjyra: pink