ÇANTË XIAOMI Mi BUSINESS BACKPACK 2 LIGHT GREY

0.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 24 muaj
Çanta origjinale e Xiaomi Mi Classic Business 2

Niveli 4 i rezistueshëm nga uji Kapacitet më i madh 18L.

Mbajtës laptop 15.6 inç.

Sistemi mbajtës i rehatshëm 3 shtresa.

Paneli i pasmë i stilit sanduiç, ftohës dhe frymon.

Me rrip të pasme, mund t’i bashkëngjitet valixheve.