CANTE XIAOMI MI CASUAL DAYPACK 2076

SKU: 6934177706103

6.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: ÇANTË XIAOMI CASUAL DAYPACK
* Materiali: poliester
* Përmasat: 340 x 325 x 130 mm
* Specifikë e veqantë: Rezistencë e fortë ndaj konsumit , i vogël në madhësi, rezistencë ndaj shiut dhe spërkatjeve, i disponueshëm në shumë ngjyra, 3 xhepa të jashtëm
* Kapaciteti: 10L