COVER PER MACBOOK PRO 14.2 WIWU IKAVLAR BLACK Original price was: €39.99.Current price is: €19.99.
Back to products
SPIKER JBL PARTYBOX ENCORE BLACK Original price was: €449.00.Current price is: €399.00.

CANTE XIAOMI MI CASUAL DAYPACK YELLOW

SKU: 6934177706158

6.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTË XIAOMI MI CASUAL DAYPACK Yellow
* Kapaciteti 10 litra
* I vogel ne permasa
* Rezistencë ndaj shiut dhe spërkatjeve
* E disponueshme ne shume ngjyra
* 3 xhepa të jashtëm
* Përmasat: 340 x 225 x 130 mm
* Ngjyra: Yellow