ÇANTË XIAOMI Mi CITY BACKPACK 2 BLUE

0.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 24 muaj
E bërë nga poliester i rezistueshëm nga uji, është shumë i lehtë.
Disa ndarje dhe xhepa për telefonin, çelësat, tablet.
Dizajni ergonomik parandalon mbingarkesën mbi shpatullat dhe shpinën.
Aftësia për të mbajtur një laptop 14 “.
Dizajni praktikisht katror dhe ndarjet e ndryshme ju lejojnë të mbani më të pastra objektet e brendshme.