COVER AIRPODS PRO WIWU APC008 BLACK

SKU: 6973218934334

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* COVER AIRPODS PRO WIWU
* Mbulesa mbrojtëse është rezistente ndaj pluhurit, rezistente ndaj papastërtive dhe rezistente ndaj rënies
* Ju lejon të mbani në mënyrë të sigurt Airpods Pro tuaj
* Rezervon një port karikimi, nuk ka nevojë të çmontoni kur karikoni, i cili është i përshtatshëm dhe i shpejtë.
* I bërë prej silikoni dhe plastika e fortë ABS
* I përshtatshëm për AirPods Pro
* Ndarja e përshtatshme e hyrjes së karikimit
* Mbështetja e karikimit wireless nuk ndikon në shpejtësinë e karikimit
* Ngjyra: e zezë