COVER CLEAR SAMSUNG S21 EF-QG991TTEGWW TRANSPARENT

SKU: 8806090839795

9.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOVER I PASTËR TRANSPARENT SAMSUNG S21
* Rezistent nga goditje
* Materiali: TPU (poliuretani termoplastik)
* Dizajn i thjeshtë
* Mbron kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S21
* Ngjyra: transparente