COVER LED VIEW SMART SAMSUNG S20+ EF-NG985PBEGEU BLACK

SKU: 8806090273872

29.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KOVER LED SMART SAMSUNG S20+
* Rezistente ndaj gërvishjeve, dhe nga goditjet
* Ekrani LED mundëson rikuperimin e shpejtë të njoftimeve
* Mundet kontroll i lehtë i funksioneve të ndryshme me mbulesë të mbyllur
* Automatikisht ndez dhe fik ekranin duke hapur dhe mbyllur kapakun
* Mbron ekranin, kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S20+
* Ngjyra: e zezë