COVER SILICONE SAMSUNG A71 EF-PA715TBEGEU BLACK

SKU: 8806090268489

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SILICONE SAMSUNG A71 EF-PA715TBEGEU BLACK
* Rezistent nga goditjet
* Materiali: Silikon
* Siguron mbrojtje të besueshme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Mbulesë e hollë në dizajn me dy ngjyra
* Kompotabil: Samsung A71
* Ngjyra: e zezë