COVER SMART CLEAR SAMSUNG S20 ULTRA EF-ZG988CBEGEU BLACK

SKU: 8806090267215

29.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SMART CLEAR SAMSUNG S20 ULTRA EF-ZG988CBEGEU BLACK
* Rezistent nga goditjet
* Kontroll i lehtë i funksioneve të ndryshme me mbulesë të mbyllur të mundshme
* Përmes dritares anësore, pranoni dhe refuzoni thirrjet ose përdorni muzikantin
* Mbron ekranin, kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Kompotabil: Samsung S20 Ultra
* Ngjyra: e zezë