COVER SMART LED SAMSUNG S20 ULTRA EF-KG988CBEGEU BLACK

SKU: 8806090273605

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER SMART LED SAMSUNG S20 ULTRA EF-KG988CBEGEU BLACK
* Rezistente ndaj gërvishtjeve
* Dizajn i zgjuar
* Siguron mbrojtje gjithëpërfshirëse për telefonin tuaj
* Informacioni në pjesën e pasme përmes LED-ve
* Ndërtim i qëndrueshëm për një jetë të gjatë shërbimi
* Bërë nga material lëkure sintetike me cilësi të lartë dhe mikrofibër e butë
* Kompotabil: Samsung S20 Ultra
* Ngjyra: e zezë