Back to products
FSHESE ROBOTIKE SMART XIAOMI MI ROBOT E10 WHITE Original price was: €229.00.Current price is: €179.00.

FILTER XIAOMI MI ROBOT VACUUM MOP/ 2 PRO/ 2 LITE

SKU: 6934177778322

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILTER XIAOMI MI ROBOT VACUUM MOP/ 2 PRO/ 2 LITE
* Zgjatni jetën e Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 me filtrin Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro/2 Pro/2 Lite.
Ky aksesor mund të përdoret për të zëvendësuar filtrat e pluhurit të konsumuar ose të dëmtuar në
leckën tuaj të fshesë me korrent Xiaomi Mi Robot. Filtri ka një dizajn HEPA dhe përdoret për të lejuar që
ajri të kalojë nëpër koshin e pluhurit që është brenda vakumit, por është në gjendje të bllokojë deri në
99% të grimcave të vogla si pluhuri dhe poleni. Dizajni i tij lejon pastrim të lehtë për përdorim më të
gjatë përpara zëvendësimit dhe është i lehtë për t'u instaluar.