PESHORE XIAOMI MI BODY COMPOSITION SCALE2

SKU: 6934177707452

24.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: PESHORE SMART XIAOMI SCALE 2
* Diapazoni i peshës: 5 kg – 150 kg
* Leximi i saktësisë: 50g
* Lidhja: Bluetooth 5.0
* Bateria: 4x AAA bateri
* Temperatura e ambientit të punës: 0-40℃
* Materiali: ABS
*Specifikë e veqantë: Siguron statistikat e përbërjes së trupit për një pasqyrë reale të shëndetit dhe palestrës suaj: Masa e muskujve
BMI, Masa kockore, Pesha ,Yndyra e trupit, Yndyra organike, Metabolizmi bazal
Rezultati i trupit, Ujë
* Kompatibil: Android 4.4+ / iOS 8.0+
* Ngjyra: e bardhë