FOLI 44MM ZORE APPLE WATCH AW44MM

SKU: 8680436309285

7.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FOLI 44 MM ZORE APPLE WATCH
* Merr plotësisht ekranin e pajisjes tuaj
* Qëndroni në ngjyrat e ekranit tuaj më vibrues dhe të ndritshëm
* Nuk bënë ndonjë ndryshim në ndjeshmërin e prekjes
* Mbyll plotësisht ekranin dhe nuk lë anët në përputhje me mbrojtësit e tjerë të ekranit
* Cilësi ultra HD dhe zvogëlim i gjurmëve të gishtave
* 5 shtresa mbrojtëse
* Mbrojtës i butë i ekranit TPU
* Përshtatje e përsosur me pajisjen tuaj
* Aplikim i lehtë
* Kompotabil: Apple watch 44 mm