KUFJE JBL TUNE225TWSPIK PINK Original price was: €114.99.Current price is: €79.99.
Back to products

FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 11 SKY BLUE

SKU: 4547410430974

Original price was: €89.99.Current price is: €79.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 11 SKY BLUE
* Madhësia e fotografisë: 62 x 46 mm
* Lente: 60 mm, 1: 12,7
* Largesia e shkrepjes: nga 30 cm deri në pafundësi
* Grila: 1 / 2s deri në 1 / 250s
* Kontrolli i ekspozimit: Automatik – Lv 5,0 deri 14,5 (ISO 800)
* Diapazoni i blicit: nga 0,3 në 2,7m
* Bateri: 2 LR6 / AA 1,5
* Jetëgjatësia e baterisë : 100 imazhe
* Koha e zhvillimit të filmit: afërsisht 90 sekonda
* Koha e fikjes automatike: 5 min.
* Specifikë e veqantë: Blici me performancë të lartë automatikisht llogarit ndriçimin përreth dhe rregullon shpejtësinë e diafragmës në përputhje me rrethanat – nuk ka nevojë për ndonjë cilësim të veçantë. Përdorni modalitetin Selfie për të shkrepur një subjekt 30 deri 50 cm larg në mënyrë që të merrni një pamje të qartë nga afër çdo herë.
* Ngjyra: e kaltër