HP Backpack 17.3-inch Pavilion Gaming 500, Black

SKU: 193808222481

54.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: HP Backpack 17.3-inch Pavilion Gaming 500, Black
* Projektuar për ata që luajnë kudo dhe kudo, HP Pavilion Gaming Backpack 500 përmban një pamje të jashtme rezistente ndaj ujit, dizajn ergonomik dhe ndarje të bollshme për të gjitha pajisjet tuaja të lojrave, duke përfshirë laptopët me diagonale deri në 17,3″ (43,94 cm)
* Organizimi përfundimtar
Ruani më shumë me lojëra elektronike të etiketuara me ikonë për laptop, tablet, telefon, miun dhe veglat e shkrimit me diagonale 17,3″ (43,94 cm)
* Siguroni kufjet dhe aksesorët tuaj
Ndarja e përparme me zinxhir përmban një qese të dedikuar për të mbrojtur kufjet tuaja dhe aksesorët e tjerë
* Mbajini gjërat tuaja thelbësore afër
Xhepi në anën e përparme e bën të shpejtë dhe të lehtë qasjen tek gjërat thelbësore si telefoni, çelësat dhe portofoli juaj