KABEL AUX HAMA 00043302 3.5mm 5M

SKU: 4007249433022

4.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL AUX HAMA 2.5M
* Lidhja: 3.5 mm Jack Plug, 3.5 mm Jack Socket
* Standardi USB: USB 2.0
* Divizioni i produkteve HiFi, TV dhe kinema shtëpiake
* Gjatësia e kabllit: 5 m
* Për transmetimin e sinjalit audio analog midis, psh: MP3-player dhe amplifikatorit
* Ngjyra: e zezë