KABEL USB-MICRO SBOX M/M 1M COLORFULL BLISTER BLACK

SKU: 616320533977

1.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËL USB-MICRO SBOX M/M
* Shkalla e transferimit: deri në 480 Mbps
* Lidhja 1: USB-A
* Lidhja 2: Mikro USB-B
* Gjatësia e kabllit: 1,5 m
* Kompotabil: PC dhe Mac
* Ngjyra: e zezë