KABEL USB MICRO USB 00041533 1.8M

SKU: 4007249415332

5.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL USB MICRO USB 1.8 M
* Shkalla e transferimit të të dhënave: 480 MBit / s
* Lidhja: USB Mini B Plug, USB-A Plug
* Standardi USB: USB 2.0
* Përdorimi: PC dhe Notebook
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Ngjyra: transparent