KABLLO AUDIO WIRELESS WIWU YP04 BLACK

SKU: 6973218944166

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO AUDIO WIRELESS WIWU YP04 BLACK
* Mund ta lidhni dhe përdorni me lehtësi përmes Bluetooth
* Përdorim praktik me dizajn kabllor të zgjerueshëm
* Transmetimi audio i fiksuar
* Dizajni i mbrojtjes së kabllove për të rritur qëndrueshmërinë në skajet e kabllove të aliazhit të zinkut
* Mund ta përdorni në altoparlantë dhe sisteme të tjera zanore
* Bluetooth: 5.1
* Gjatësia maksimale 1.7 metra
* Ngjyra: e zezë