KABLLO TYPE-C LIGHTNING WIWU WP401 1.2m WHITE

SKU: 6957815516711

14.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO TYPE-C LIGHTNING WIWU WP401 1.2m WHITE
* Transferim i lehtë, dhe i sigurt i të dhënave
* Karikim i qëndrueshëm dhe i sigurt
* Mbështetje për karikim të shpejtë 18W
* Qëndrueshmëri e lartë dhe rezistencë ndaj korrozionit
* Ngarkesë reale e plotë me çip të zgjuar
* Mbrojtje nga mbinxehja
* Fuqia 2.4 A
* Lidhje e qëndrueshme për të parandaluar prishjen e kabllit
* Gjatësia: 1.2 m
* Kompotabil: iOS 8 e më lart
* Ngjyra: e bardhë