MBROJTES EKRANI PER TELEFON WIWU IVISTA IPHONE 12/12 PRO 6.1

SKU: 6973218935645

19.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTËS EKRANI PËR TELEFON WIWU IVISTA IPHONE 12 / 12 PRO 6.1
* Përshtatje perfekte në ekranin tuaj falë strukturës së tij ultra të hollë
* Sipërfaqe e lëmuar me shkëlqim
* Materiali siguron përdorim afatgjatë
* Lehtë për t’u ngjitur, vetë-absorbues
* Imazh HD me cilësi të lartë pa flluska
* Ngjyrat janë më të gjalla dhe natyrale me teknologjinë e vakumit të dyfishtë
* Ofron rezolucion të lartë falë hollësisë 0.33mm
* Ju mund të merrni një imazh të qëndrueshëm dhe të qartë
* Eliminon në mënyrë efektive dritën e incidentit dhe të reflektuar në ekran, duke zvogëluar tendosjen e syve
* Minimizon shkëlqimin verbues
* Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjes 9H
* Një sipërfaqe rezistente ndaj shenjave të gishtërinjve dhe kundër njollave
* Mund të fshihet lehtësisht falë strukturës së tij të papërshkueshme nga uji
* Kompotabil: Iphone 12/ 12 Pro 6.1