KABLLO TYPE-C WIWU F20 PD 2M BLACK

SKU: 6957815515950

19.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABLLO TYPE-C WIWU F20 PD
* Materiali: Aliazh alumini + TPE + najloni i endur
* Fuqia maksimale: 100 W
* Lidhja: Type-C
* Gjatësia e kabllit: 2m
* Specifikë e veqantë: Shpejtësia e karikimit deri në 77% në 30 minuta, rezistente ndaj korrozionit, shumë më e qëndrueshme dhe e shpejtë falë telave të bakrit pa oksigjen me pastërti të lartë
* Kompotabil: Samsung, Huawei, Xiaomi dhe pajisje të tjera inteligjente me port karikimi Type-C
* Ngjyra: e zezë