Back to products
KUFJE XIAOMI REDMI BUDS 4 ACTIVE BLACK Original price was: €34.99.Current price is: €24.99.

KONTROLLER XIAOMI MI WIRELESS SWITCH WHITE

SKU: 6934177710834

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONTROLLER XIAOMI MI WIRELESS SWITCH WHITE
Ndërprerësi me valë Xiaomi Mi Smart është një çelës i thjeshtë për t’u përdorur me një buton që kontrollon pajisjet tuaja Mi Smart si dritat, kondicionerët, prizat inteligjente dhe pastruesit e ajrit. Shumë e lehtë për t’u instaluar pa mjete instalimi të nevojshme, thjesht çiftoje atë me qendrën tuaj të kontrollit dhe ngjiteni në një sipërfaqe për të filluar përdorimin. Çelësi me valë është plotësisht i personalizueshëm, kështu që ju mund të kontrolloni saktësisht atë që dëshironi me një buton të thjeshtë. Kjo i bën shtëpitë tuaja inteligjente edhe më të përshtatshme. Dizajni i tij i vogël dhe i sheshtë e bën të lehtë vendosjen pothuajse kudo në shtëpinë tuaj. Ju gjithashtu mund të programoni lehtësisht një çelës për të prekur shumë pajisje në të njëjtën kohë