POWERBANK XIAOMI REDMI 2.4A 10000 mAh BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

KONVERUES RJ45 WIWU ALPHA RJ45 TYPE-C GREY

SKU: 6957815516841

15.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES RJ45 WIWU ALPHA
* Materiali: Aliazh alumini
* Terminalet e hyrjes / daljes: USB-A, USB Type C, RJ45 LAN
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* Dizajni i trupit me material metalik kundër nxehtësisë
* Madhësia: 58.5x24x16.3 mm
* Kompakte dhe i lehtë
* Dizajn anti-gjurmë gishtash
* I përshtatshëm për: Mac OS / Window / Linux
* Ngjyra: gri