KUFJE GAMING ESHARK ESL-HS2 KUGO

SKU: 616320538910

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING ESHARK KUGO
* Butoni i heshtjes
* Kontrolli i volumit: Po – Në kabllo
* Mikrofoni: Po
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38dB
* Impedanca e mikrofonit: 2.2 kOhm-a
* Ndjeshmëria: 100 dB
* Rezistenca: 32 Ohm-a
* Diapazoni i frekuencës: 20Hz – 20kHz
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Lidhja: 2 x 3,5 mm (Audio + Mikrofon)
* Pesha: 280g
* Gjatësia e kabllit: 2m
* Specifikë e veqantë: E thjeshtë por e fuqishme, modeste, por elegante, audio e freskët nga drejtuesit 50 mm dhe mikrofoni gjithëpërfshirës ju lidhin me lojën në një tjetër nivel, KUGO vjen me përshtatës audio 2 x 3,5 mm në 1 x 3,5 mm 4 pin, i cili ju lejon të përdorni këto kufje me konzolën PlayStation
* Materiali: Metal, eko-lëkurë, tekstil
* Ngjyra: e zezë