ROUTER XIAOMI MI 4A AC1200 R4A WHITE

SKU: 6970244525536

19.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: ROUTER MI 4A R4A
* Procesori: MT7621A MIPS Dual Core 880 MHz
* Memorja: 128MB DDR3, 16MB ROM
* Antena: 4 x antenë me dy banda
* Lloji i antenës: i integruar
* Standardet e rrjetit wireless: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n,
* Siguria Wi-Fi: WPA-PSK, WPA2-PSK
* Lloji i antenës: i integruar
* Shpejtësia maksimale e transmetimit wireless: 1200 Mb / s
* Shpejtësia e portës LAN dhe WAN: 1000 Mbps
* Porti i energjisë: Jack 5,5 x 2,1
* Lloji i furnizimit me energji të pajisjes: hyrja nga 110 në 240 V AC, 50/60 Hz
* Temperatura e ambientit gjatë operimit: 0 ° C deri 40 ° C
* Numri i porteve LAN: 2x 10/100 / 1000BaseTX (RJ45)
* Numri i portave WAN: 1x 10/100 / 1000BaseTX (RJ45)
* Frekuencat: 2.4 GHz dhe 5 GHz
* Menaxhimi i aplikacioneve: Mbështetje për Ueb, Android, iOS
* Ngjyra: e bardhë