MBAJTES PER TABLET WIWU GIRAFFE ZM302 BLACK

SKU: 6973218935706

39.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS PËR TABLET WIWU GORAFFE ZM302
* Materiali: aliazh alumini + material plastik i fortë ABS
* Dizajn kompakt që mund të paloset dhe mbyllet
* Dizajni i kokës dhe këmbës që mund të rregullohet lart e poshtë 150 °
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma dhe të luani lojëra të qetë pa përdorur duart tuaja
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë modelit të kanalit të hapur në qafë dhe mbajtëse, e cila nuk mbulon portën e hyrjes së karikimit
* Mbështet tableta dhe telefona deri në 13 ”
* Ngjyra: e zezë