KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

KUFJE GAMING REDRAGON H710 BLACK

SKU: 6950376776754

59.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING MARVO H710
* Diapazoni i frekuencës: 50-20KHZ
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42±3dB
* Ndjeshmëria: 115±3dB
* Rezistenca: 64 ± 15% (f=1KHZ) ohm
* Rezisteca e mikrofonit: 2.2 k Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Lidhja: USB
* Madhësia e mikrofonit: 6.0 x 2.7mm
* Specifikë e veqantë: Kufje me zë rrethues 7.1, kontrollues i pavarur EQ me 3 mënyra, përputhet gjerësisht me shumë pajisje, të rehatshme dhe të lehta
* Kompotabil: PC, PS4
* Ngjyra: e zezë