KUFJE GAMING REDRAGON THEMIS H220 BLACK

SKU: 6950376776624

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING REDRAGON THEMIS H220 BLACK
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38 +/- 2d
* Ndjeshmëria: 116 ± 3dB
* Rezistenca: 16 ohm
* Rezisteca e mikrofonit: 2.2 k Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit:180 x 75 x 180 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Lidhja: P2 për audio dhe mikrofon dhe USB për ndriçim
* Specifikë e veqantë: Me një përfundim premium dhe ndriçim të kuq të ndezur, kufjet Themis do t’ju bëjnë përshtypje, e pajisur me një dizajn modern dhe minimalist, kufjet Themis janë perfekte për ata që kërkojnë një produkt të diferencuar, e pajisur me jastëkë të cilësisë së lartë me teknologjinë e mirënjohur të shkumës së kujtesës, kufjet Themis sigurojnë orë loje me komoditet ekstrem.
* Ngjyra: e zezë
* Kompotabil: Notebook, PC, PS4/3, Xbox One dhe Nintendo Switch, Laptop, Tablet, iPad, Smart Phone.