KUFJE GAMING WHITE SHARK HEADSET GH2040 SERVAL

SKU: 736373265417

18.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK HEADSET GH2040 SERVAL
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -62dB +/- 3dB
* Ndjeshmëria: 103dB +/- 3dB
* Rezistenca: 32 Ohma
* Rezistenca e mikrofonit: 2.2 kOhma
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6mm x 5mm
* Gjatësia e kabllit: 2m
* Lidhja: 2 x 3,5mm
* Specifikë e veqantë: Altoparlantë me saktësi të lartë 40 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon të rregullueshëm me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, dizajni i shiritave të anulueshëm të kokës me jastekë veshi sintetikë të mbështjellë me lëkurë ju lejon të luani për orë me rehati të plotë.
* Ngjyra: e zezë, e kuqe
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.