KUFJE GAMING WIRELESS JBL QUANTUM TWS BLACK

SKU: 6925281958281

179.00

6 in stock

6 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WIRELESS JBL QUANTUM TWS BLACK
* Luaj kudo dhe dëgjo gjithçka me JBL Quantum TWS. Anulimi i vërtetë përshtatës i zhurmës kufizon shpërqendrimet ndërsa zhytni veten në tingullin e saktë rrethues. Ose, nëse keni nevojë të hidheni përsëri në botën reale, JBL Dual Source ju lejon të kaloni shpejt dhe me lehtësi nga audioja e lojës në thirrjet hyrëse, ndërsa Ambient Aware ju mban vigjilent ndaj rrethinës tuaj. E përputhshme me të gjitha burimet Bluetooth, kalimi ndërmjet pajisjeve është pa probleme kudo që të çojnë aventurat tuaja. Çiftohet lehtësisht i shpejtë me telefonat inteligjentë Bluetooth dhe krijoni lidhje me vonesë të ulët 2,4 GHz
* Frekuenca: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 16 Ohm
* Ndjeshmëria e drejtuesit në 1kHz/1mW (dB): 106
* Madhësia e altoparlantëve: 10 mm
* Jetëgjatësia e baterisë së kutisë së karikimit (maksimum orë): 16
* Koha e karikimit: 2h
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës me ANC të fikur (orë): 8 orë
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës me ANC të ndezur (orë): 5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Frekuenca Bluetooth: 2.4 GHz – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <12 dBm EIRP
* Anulimi i vërtetë adaptiv i zhurmës
* Anulimi aktiv i zhurmës
* Kodi IP: IPX4
* I vetëdijshëm për ambientin
* Mikrofon i integruar
* Thirrje pa duar
* Anulimi adaptiv i zhurmës