KUFJE HAMA RUN BT 00177094 BLUETOOTH BLACK

SKU: 4047443318978

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE HAMA RUN BT 00177094 BLUETOOTH BLACK
* Diapazoni i frekuencës (kufje): 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës (Mikrofoni): 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca e kufjeve: 32 Ω
* Rezistenca e mikrofonit: 2200 Ω
* Ndjeshmëria e kufjeve: 96 dB +/- 3 dB
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 dB
* Distanca e transmetimit: 10 m
* Metoda e karikimit Fole Micro USB
* Koha e karikimit : 2 orë
* Kohëzgjatja maskimale e bisedës: 5 h
* Kohëzgjatja maskimale e muzikës: 5 h
* Specifikë e veqantë: Kufjet stereo ultra të lehta Bluetooth janë ideale gjatë aktiviteteve sportive. Përshtatshmëria e tij e përsosur ju lejon të shijoni cilësi fantastike të audios në rehati të plotë dhe pa kabllo të bezdisshëm. Falë materialeve rezistente ndaj djersës, është praktike të visheni gjatë stërvitjes. Funksion i integruar i telefonit me butonin e përgjigjes së thirrjes dhe mikrofon për telefonat inteligjentë. Kontrolli i integruar i volumit ju lejon të kontrolloni me lehtësi volumin në kabllo
Falë mikrofonit të integruar, ju lehtë mund të kaloni midis riprodhimit të muzikës dhe përgjigjes së thirrjes. Kështu që nuk do të humbisni më një telefonatë kur dëgjoni muzikë. Telekomanda e integruar ju lejon të merrni dhe përfundoni thirrjet, të aktivizoni thirrjen zanore dhe të kontrolloni individualisht muzikën tuaj: luani/pauzoni/titullin përpara/titullin prapa (nëse mbështetet nga telefoni)
Kufje silikoni në tre madhësi të ndryshme (S, M, L) për një përshtatje individuale, të përsosur
Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e jashtme të padëshiruar në mënyrë që të mund të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësuar. Kapësja ergonomike e veshit përshtatet me veshët tuaj duke siguruar kështu një përshtatje të sigurt dhe të qëndrueshme edhe kur jeni aktiv
Lejon lidhjen e njëkohshme të kufjeve me dy smartphone
Shfaq gjendjen e baterisë të kufjeve përmes shiritit të statusit të smartphone -it aq sa mbështetet nga smartphone
Me këto kufje dhe materialet e tyre rezistente ndaj djersës ju mund të stërviteni në mënyrë perfekte ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar
* Asistenti zanor: Apple Siri/Google Assistant
* Gjatësia e kabllit: 0.65 m
* Lidhja: Bluetooth
* Ngjyra: e zezë