EXTENDER XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO R03 BLACK Original price was: €17.99.Current price is: €16.99.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

KUFJE JBL QUANTUM 600BLK BLACK

SKU: 6925281969607

159.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: JBL QUANTUM 600 BLACK
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 100 dB 1 kHz / 1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 50 mm
* Ndjeshmëria e mikrofonit: 40 dBV 1 kHz / Pa
* Gama e frekuencës së mikrofonit: 100 Hz – 10 kHz
* Specifikë e veqantë: Jetoni lojën me JBL rrethit kuantik dhe DTS, jini në qendër të lojës me JBL nënshkrimi i zërit kuantik, qëndrueshëm dhe i lehtë për t’ju lejuar të luani edhe më gjatë, kaloni midis të gjitha platformave tuaja të preferuara
edhe më gjatë
* Bateria: 3.7 V / 1300 mAh
* Mbushja: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: deri në 14 orë
* Lidhja: Kabllo karikimi Type-C në Type-A , kabllo audio 3.5 mm
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4, Xbox, Nintendo, Mac
* Ngjyra: e zezë