KUFJE JBL WAVE FLEX BLUE Original price was: €119.00.Current price is: €69.99.
Back to products
KUFJE JBL TUNE 520BT BLACK Original price was: €64.99.Current price is: €49.99.

KUFJE JBL TUNE 720BT BLACK

SKU: 6925281967061

Original price was: €109.00.Current price is: €74.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE 720BT BLACK
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 101dB SPL@ 1kHz 1mW
* Gama e frekuencës së transmetimit Bluetooth: 2.4 – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <10 dBm
* Jetëgjatësia e baterisë: 76 orë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Madhësia e autoparlantëve: 32mm
* Specifikë e veqantë: JBL Tingull i pastër bas, dizajn i lehtë, i rehatshëm dhe i palosshëm, lidhje me
shumë pika, mikrofon i integruar, thirrje pa duar, zëri i vetëdijshëm
* Bluetooth: 5.3
* Kompatibil: iOS, android, windows