KUFJE MARVO H8323 GREEN

SKU: 6932391915851

15.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE MARVO H833
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -56 dB ± 2 dB
* Ndjeshmëria: 131dB ± 3dB
* Rezistenca: 32 ohm
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Madhësia e mikrofonit: 6×5 mm
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Lidhja: 2x 3.5 mm jack
*Specifikë e veqantë: Dizajn i mbyllur, mbi vesh për tinguj të fuqishëm bas, kupa dhe shirit koke prej lëkure me jastëk të butë, sintetik, kontrolli i volumit në vesh, mikrofon i rregullueshëm
* Kompotabil: PC: Windows (XP ose më i ri)
* Ngjyra: e gjelbër