KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

KUFJE RAZER KRAKEN X MERCURY WHITE

SKU: 886419378433

69.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING RIZER KRAKEN X MERCURY
* Diapazoni i frekuencës (kufje): 12 – 28000Hz
* Diapazoni i frekuencës (mikrofoni): 100 – 10000Hz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -45 ± 3 dB
* Ndjeshmëria: 109 dB (1 kHz)
* Rezistenca: 32 (1 kHz) ohm
* Madhësia e altoparlantit: 40 mm
* Lidhja: Analog 3.5 mm
* Gjatësia e kabllit: 1.3 m
* Specifikë e veqantë: Audio e pastër dhe e saktë pozicionale, ndërtimi ultra-i lehtë ergonomik në 250g, komunikimi i qartë kristalor
* Kompotabil: PC, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch
* Ngjyra: e bardhë