KUFJE SAMSUNG BUDS LIVE SM-R180 BRONZE

SKU: 8806090526299

119.00

Out of stock

Out of stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji:KUFJE SAMSUNG BUDS LIVE
* Sensorët: Accelerometer, Gyro, Infrared, Hall, Touch, Grip, VPU
* Bateria (Kufja e veshit): 60 mAh, (Kasa) 472 mAh
* Kohë zgjatja e bisedës /Thirrje zanore: 4.5 orë
* Kohëzgjatja tipike e përdorimit: 6 orë
* Lidhja Bixby
* Bluetooth: v5.0
* Specifikë e veqantë: Dizajni komod dhe eficent, anulimi aktiv i zhurmës se ambjentit, tingull i gjallë dhe i thellë
* Kompotabil: Android 5.0 ↑ , 1.5GB ↑ / iPhone 7 ↑, iOS 10 ↑
* Ngjyra: bronzë