Back to products
MONITOR GAMING AOC C32G2ZE/BK 31.5" BLACK Original price was: €349.00.Current price is: €249.00.

KUFJE SAMSUNG BUDS2 SM-R177NZKAEUG BLACK

SKU: 8806092507487

109.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE SAMSUNG BUDS2 SM-R1177NZKAEUG BLACK
* Senorët: Accelerometer, Gyro, Proximity, Hall, Touch, VPU(Voice Pickup Unit)
* Chipset: BES2500ZP
* Anulimi i zhurmës: Anulimi aktiv i zhurmës së ambientit (ANC)
* Bateria: Koha e lojës 5h / TTL 20h (ANC ON), 7.5h / TTL 29h (ANC Off)
Koha e bisedës: 3.5h / TTL 13h (ANC ON), 3.5h / TTL 14h (ANC Off)
* Mikrofoni: 3 Mikrofona + VPU
* Karikim i shpejtë: 40 min luajtje / 3 min karikim (Wired, Wireless, D2D)
60 minuta luajtje / 5 minuta karikim (Wired, Wireless, D2D)
150 min luajtje / 10 min karikim (Wired, Wireless)
* Specifikë e veqantë: Mbështetje për ndihmësin e zërit Bixby, tre mikrofona të integruar për defekt eliminojnë me sukses zhurmën e erës, anulojnë zhurmën e ambientit dhe ndajnë zërin tuaj për thirrje më të mira, aftësia për të ndërruar burimet e muzikës midis dy pajisjeve Galaxy të çiftuara
* Bluetooth: 5.2
* Kompotabil: Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑
* Ngjyra: e zezë