COVER CLEAR SAMSUNG S20+ EF-QG985TTEGEU TRANSPARENTE

SKU: 8806090274336

9.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: COVER CLEAR SAMSUNG S20+ EF-QG985TTEGEU TRANSPARENTE
* Rezistent nga goditjet
* Mbulesë transparente, e hollë në dizajn të thjeshtë
* Ruan optikën e pajisjes
* Mbron kornizën dhe anën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Prerjet precize dhe përshtatja e përsosur sigurojnë përdorim të rehatshëm të pajisjes tuaj
* Kompotabil: Samsung S20+
* Ngjyra:transparente